Ярмарок практичних ідей для розробки проектів транскордонного співробітництва.

розміщено в: Найближчі події | 0

p80125-12565025-26 січня 2018 року головний спеціаліст відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації Явдошик Наталя Олексіївна бере участь в навчальному візиті делегації Чернівецької області у Закарпатську область «Ярмарок практичних ідей для розробки проектів транскордонного співробітництва», в рамках U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні», що проходить в с. Барвінок, Ужгородський район, Закарпатська область.

В ході візиту учасники вивчатимуть кращі проектні практики Чернівецької та Закарпатської областей. Володимир Навроцький, експерт Спільного технічного секретаріату програми Румунія-Україна, презентує конкурс проектних пропозицій спільної операційної програми «Україна-Румунія 2014-2020». Також у програмі передбачений ярмарок проектних ідей за тематичними напрямками: медицина, реагування на надзвичайні ситуації, збереження культурної та історичної спадщини, освіта, дорожня та інформаційна структура.

Другий день візиту буде присвячений основним трендам розвитку туризму у Чернівецькій та Закарпатській областях. Крім того, учасники відвідають Полянську ОТГ, щоб ознайомитися із діяльністю зелених садиб.

Даний захід є чудовою нагодою для спільного обміну досвідом між областями і покращення проведення транскордонного співробітництва.

 

Залишити відповідь