Володимир Фурдига. провів прийом громадян у відділі культури Заставнівської райдержадміністрації

розміщено в: Найближчі події | 0

26 червня 2018 рку начальник відділу з питань туризму Чернівецької ОДА Володимир Фурдига. провів прийом громадян у відділі культури Заставнівської райдержадміністрації

Відділ з питань туризму облдержадміністрації розгорнув широку діяльність з популяризації туристичного продукту Буковини, налагодив тісну співпрацю із районними структурними підрозділами.

До Володимира Фурдиги звернулися громадяни що безпосередньо мають відношення до туристичної галузі (представники приватних сільських садиб, туристичних комплексів, керівники музейної справи та інші).

Володимир Михайлович розповів про необхідність розвитку Дністровського каньйону, адже туристичні можливості безмежні і вельми потужний потенціал розвитку водних, екстрімальних видів туризму. Окрім цього можливість розвивати сакральний вид туризму в районі, а також звернув увагу на слабку поінформованість громадськості щодо туристичних закладів краю, наголосив на необхідності більшої співпраці та надав методичну допомогу щодо організації роботи по туризму.

Залишити відповідь