Відбулось відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні!

розміщено в: Найближчі події | 0

В рамках Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні, який щороку відзначається 27 вересня, в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка (м. Чернівці,  вул. Садова, 1) було проведено урочистості з нагоди Дня туризму на території Чернівецької області.

Свято було засновано Всесвітньою туристською організацією для пропаганди туризму і розвитку міжнародних відносин в даній сфері. У 1979 році на Генералній асамблеї організації в Торремоліно було прийнято рішення відзначати Міжнародний день туризму 27 вересня.

В Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка відбулось нагородження  кращих колективів та працівників туристичної сфери Чернівецької області та міста Чернівців на якому були присутні заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Мирослав Заячук, перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька,  заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар,  начальник відділу з питань туризму Чернівецької ОДА Володимир Фурдига, голова Асоціації працівників туристичної сфери Чернівецької області «Туристична Буковина» Віктор Скрипник.

Також на заході відбулась презентація туристичного клубу «Плай», музичний патріотичний флешмоб студентів Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, Федерацією спортивного туризму в Чернівецькій області було проведено спортивно-туристичні змагання.

Відділ з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації привітав учнів Чернівецької гімназії №5 зі святом.

Крім того 27 вересня – відбувся день відкритих дверей музеїв міста Чернівці, Чернівецької області та ЧНУ ім.Ю.Федьковича для гостей та мешканців міста.

26 вересня  було проведено V- ювілейний студентський благодійний фестиваль-ярмарок з кулінарного мистецтва «Свято гарбуза 2018» на Центральній площі м. Чернівці.

Додатково повідомляємо, що гості міста мали можливість взяти участь в безкоштовних тематичних екскурсіях:

30.09 – “Бізнесові Чернівці” – збір о 16 год. біля Ратуші;

6.10 – “Дворики Чернівців” – збір об 11 год. біля Ратуші;

7.10 – “Старі двері та брами Чернівців” – збір о 16 год. біля Ратуші.

З 25 по 29 вересня в читальному залі ЧТЕІ  КНТЕУ (Централь площа, 7) проходить виставка науково-популярної літератури «Знай більше про місто Чернівці та Буковину» та книжкова виставка пропозиція «Буковина мандрівників: розвиток туризму на сільських територіях» в Чернівецькій обласній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка (вул. О.Кобилянської, 47).

Залишити відповідь