Відбулась робоча зустріч щодо співпраці в 2018 році

розміщено в: Туристичні новини | 0

В рамках співпраці між Чернівецькою та Львівською областями
19 грудня 2017 року в приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбулась робоча зустріч представників відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації Інни Ткачук Наталі Явдошик та Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Наталі Табаки.

Основною метою зустрічі було: об’єднання зулись для подальшого розвитку туризму. В нашому регіоні багато унікальних місць, пам’ятків архітектури та ін.,  які потрібно популяризувати.

Під час зустрічі було проаналізовано сучасний стан розвитку туризму в регіонах, обговорено налагодження подальшої співпраці в галузі туризму.
Як було зазначено директором Управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталею Табакою – створення спільних маршрутів, різноманітних заходів,  фестивалів, що дасть можливість залучити більшу кількість туристів на територію області.

Розвиток туризму – актуальне питання, яке забезпечить не лише позитивний туристичний імідж регіону, розвиток інфраструктури, а й створить нові робочі місця для населення.

 

 

Залишити відповідь