Відбулась робоча нарада щодо проведення спортивно туристичних заходів у 2018 році

розміщено в: Туристичні новини | 0

Сьогодні у приміщенні Чернівецького обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулась робоча нарада
в.о. начальника відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Крупка з директором Ганною Коноваловою щодо проведення спортивно туристичних заходів у 2018 році.

Головна мета наради – об’єднання зусиль для подальшого розвитку спортивного туризму на Буковині, налагодження ефективної реалізації державної регіональної політики в галузі туризму, комплексної оцінки наявного стану розвитку спортивного туризму та налагодження ефективної співпраці на 2018 рік з Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.

Під час зустрічі розглядались питання:

аналіз проведених спортивно-туристичних заходів в 2017 році;

організація спільного проведення спортивно-туристичних заходів в 2018 році;

забезпечення безпеки учасників спортивно-туристичних заходів;

співпраця з суб’єктами туристичної діяльності, представниками малого та середнього бізнесу, громадськими організаціями з надання якісних туристичних послуг.

Окремої уваги, на думку посадовців, заслуговує розвиток спортивного туризму, популяризація пізнавальних екскурсій для школярів рідним краєм, туризм вихідного дня.

 

Залишити відповідь