ВАСИЛЬ ГОСТЮК ПРОВІВ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ ПРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

розміщено в: Найближчі події | 0

За участі представників туристичного бізнесу області сьогодні, 31 січня, заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк провів засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму при облдержадміністрації.

Розглянуто питання щодо підсумків роботи відділу з питань туризму у 2017 році та виконання завдань з реалізації «Комплексної програми розвитку туризму в Чернівецькій області на 2016-2020 роки».

Як акцентував начальник відділу з питань туризму обласної державної адміністрації Володимир Фурдига, загалом за 11 місяців 2017 року суб’єктами господарювання області від надання туристичних послуг сплачено податків до бюджетів усіх рівнів на суму понад 5744,9 тис. грн., що на 2404,1 тис грн. (58,15 %) більше, ніж за алогічний період 2016 року.

За підсумками роботи відділу за минулий рік, згідно оперативних даних, у галузі туризму маємо збільшення кількості обслуговуваних туристів, чисельності іноземних та внутрішніх туристів.

Також на засіданні окреслено плани подальшої роботи відділу на 2018 рік, серед яких – представлення туристичного потенціалу Чернівецької області на регіональних, національних та міжнародних туристичних виставках, ярмарках, форумах, семінарах.

Окрему увагу приділено питанню збільшення потоку туристів до Чернівецької області, зокрема, через залучення до лісового гірського туризму.

В рамках засідання Василь Гостюк наголосив на важливості залучення ОТГ Чернівецької області до роботи над покращенням туристичного потенціалу краю. Посадовець підкреслив, що обласна державна адміністрація відкрита до подальшої співпраці з представниками туристичної сфери краю в напрямку розвитку туризму на Буковині.

Залишити відповідь