В ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ГОТУЮТЬСЯ ДО ФЕСТИВАЛЮ «ЛЮБІТЬ БУКОВИНУ, БО ВОНА ТОГО ВАРТА»

розміщено в: Найближчі події | 0

Олександр Фищук взяв під особистий контроль підготовку до проведення фестивалю «Любіть Буковину, бо вона того варта» на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір» на горі Томнатик (с.Шепіт, Путильського району, Чернівецької області).

Про це голова облдержадміністрації заявив під час засідання організаційного комітету з проведення свята.

«Цей фестиваль, що започаткований минулого року, має на меті розвиток туризму та розвиток карпатського регіону Чернівецької області. У нас багато роботи в цьому напрямку. Докладаємо зусиль для будівництва автодоріг та відкриття міжнародних пунктів пропуску на Путильщині, але разом з цим треба дивитися на цей регіон комплексно. Буковина має чим похизуватися. Це і традиції, і кухня, і природні надбання. Все це треба показати українському та закордонному туристу», – зауважив Олександр Фищук.

Фестиваль заплановано провести 25 та 26 серпня. У святковій програмі концерт, етно-дискотека, показові виступи прикордонного загону.  

Також в рамках фестивалю, в одному із розписаних куполів, буде проведено конференцію на тему: «Розвиток туризму», де будуть запрошені понад 50 гостей з різних областей нашої країни, представники Міністерства регіонального розвитку України, та гості із-за кордону, про це розповіла директор Чернівецького Центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук.

В цьому році організатори фестивалю подбали про наповнення цікавої концертної програми для всіх учасників та гостей фестивалю. В рамках заходу відбудеться дитяча вікторина «Люби і знай свою Буковину», виступи цікавих молодіжних колективів, етно-дискотека, та фаєр-шоу.

Голова облдержадміністрації наголосив на важливості здійснити на високому рівні підготовку декораційно-художнього, технічно-музичного забезпечення виступів артистів Чернівецької обласної філармонії ім. Д. Гнатюка та народних колективів області під час проведення фестивалю. Забезпечити представлення під час фестивалю виробів народних майстрів (вишивки, виробів з дерева і т.д.), організацію виїзної торгівлі (представлення традиційної гуцульської кухні), облаштування зон відпочинку на території проведення фестивалю і наметового містечка, транспортне забезпечення високопрохідним транспортом для учасників заходу, забезпечення безпеки учасників заходу, в тому числі, і медичний супровід.

Під час засідання оргкомітету голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук чітко розподілив обов’язки між структурними підрозділами облдержадміністрації, та взяв на особистий контроль підготовку до проведення вищезазначеного фестивалю.

Залишити відповідь