Активний відпочинок

Північна Буковина – це край, в якому активний відпочинок високо цінувався в різні часи, оскільки славився кваліфікованими кадрами й унікальними природними можливостями.

Геологічні та геоморфологічні утворення Північної Буковини мають велике пізнавальне і естетичне значення. Серед них виділяються: урочище «Протяте каміння», печера Довбуша, скелі «Кам’яна багачка» та «Чорний Діл», дністровські «стінки» біля сіл Василів і Звенячин. Гірські масиви Буковинських Карпат створюють сприятливі можливості для розвитку альпінізму, гірського, пішохідного і спортивного кваліфікаційного туризму.

Особливості рельєфу:  рівнинна, передгірська і гірська частини, розчленовані мальовничими долинами рік, в окремих місцях каньйоноподібними, відкривають можливості здійснення туристичних подорожей активного характеру. Кваліфіковані інструктори з вело, пішохідного, водного, гірського туризму та фахівці туристичного супроводу забезпечать безпечний та якісний відпочинок!

 

Екологічний, рекреаційний туризм

Північну Буковину ще називають Зеленою Буковиною, адже близько 30% території області вкрито лісами, а 12 % – це заповідні території. Найвідомішими природоохоронними територіями Буковини є Національний природний парк «Вижницький», який був створений в 1995 році, та Ботанічний сад Чернівецького національного університету – один із найстаріших ботанічних садів України. Його історія бере початок з 1877 року і тісно пов’язана з історією Буковини. Особливо привабливий сад в період цвітіння магнолій, яких більше 20 видів.

Унікальні природні краєвиди національного парку «Черемоський», що включають  репрезентативні та рідкісні для Українських Карпат екосистеми, де зростає 49 видів рослин та проживає  58 видів тварин,  не залишать байдужим жодного туриста.

В Чернівецькій області екологічний туризм як в чистому вигляді, з можливістю проживати в наметах на особливо привабливих територіях, так і пом’якшеному – з використанням об’єктів туристичної інфраструктури, має потужний потенціал.

 

Національний природний парк «Вижницький» – оаза здорового відпочинку на лоні благодатної природи!

Пропонуємо послуги:

  • Короткотерміновий відпочинок на рекреаційних пунктах та площадках;
  • екскурсії маркованими туристичними маршрутами, екологічними стежками в супроводі екскурсоводів;
  • відвідання еколого-просвітницького центру (чотири пори року) та міні зоопарку, центру з відтворення зубра (вольєр з двома зубрами), музею природи.

Ціни та інша інформація на сайті: www.npp.cv.ua

Адреса: Чернівецька обл.,   Вижницький р-н,  смт. Берегомет, вул. Центральна, 27а , тел.: +3 8 (03730) 3-63-49; факс: (03730) 3-69-06; моб.: 097-37-38-008; e-mail: vyzhpark@ukrpost.ua

 

Національний природний парк «Черемоський» – унікальний лан та природне різноманіття в самому центрі Карпат

Надаємо послуги:

– Екскурсія маркованими маршрутами, екологічними стежками (до Будівлі колишньої військової бази «Памір», найвищої вершини Буковинських  Карпат – г. Яровицю). З підніжжя гори відкривається живописний вид на гору Великий Камінь на хребті Чорний Діл. Ця гора являє собою мальовничі, сіро-білого кольору вапнякові скелі, відслонення, розсипи, розташовані серед смерекових пралісів, це – вихід прадавніх вапняків на денну поверхню, що лише в декількох місцях в Українських Карпатах можна споглядати.

В напрямку г. Томнатик, де розташована будівля колишньої військової частини Памір бачимо живописні дерев’яні колиби, де з прадавніх часів місцеві мешканці – гуцули утримували стада овець та самі ховалися від негоди, ведучи традиційне для цього регіону гірське полонинне господарство  з початку весни до пізньої осені.

– Короткостроковий відпочинок у «наметовому містечку», з використанням обладнаних місць для відпочинку.

Адреса: 59100,Чернівецька обл. Путильський р-н. смт. Путила вул. Українська,  174 А, тел. +3 8(03738) 2-10-16; 2-11-64; тел/факс 3 8(03738)  2-12-58, е-mail: cheremoskiy@hotmail.com.

 

Екскурсійний туризм

Чернівці порівнюють з найгарнішими європейськими містами. Не випадково! Цікава історія краю і міста, парки, сквери, затишні вулички з вишуканою австрійською архітектурою, смачна кухня і доброзичливе відношення місцевих мешканців  нікого не залишать байдужим.

Чернівці  – місто варте уваги найвибагливішого подорожуючого, який захоплюється шедеврами архітектурного мистецтва, цікавиться історико-культурними надбаннями, прагне відчути дух європейського міста на українській землі.

Заслуговують на особливу увагу духовні храми Чернівецької області. Середньовічні та більш сучасні – православні, католицькі, іудейські – кожний із них має свою благодать та духовну атмосферу.

Високопрофесійні екскурсоводи проведуть екскурсії на найрізноманітніші теми: «Монастирями Буковини», «Дві квітки з каменю – два чуда України», «13 чернівецьких адрес Ольги Кобилянської», «Релігійні святині Буковини – світки знакових історичних подій», «Сучасний погляд в минуле Чернівців», «Парад тюльпанів  с. Мамаївці», «Стежками Івана Миколайчука», «Екотур для школярів».

Цікавою і романтичною може бути каретна прогулянка мальовничими Чернівцями.

За додатковою інформацією щодо організації екскурсій в Чернівцях та на теренах Буковини звертатись за тел.: +8 (0372) 52-28-23.