ЦІЄЇ НЕДІЛІ ВІДБУДЕТЬСЯ XIІІ БУКОВИНСЬКИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ЯРМАРОК

розміщено в: Найближчі події | 0

22 квітня 2018 року в Центральному парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка відбудеться XIІІ Буковинський туристичний ярмарок.

О 10.00  в ЦПКВ імені Т. Шевченка, біля фонтану, відбудеться урочисте  відкриття XIІІ-ого Буковинського туристичного ярмароку за участі представників обласної та міської влади. Після вітальних слів на гостей заходу чекає урочистий концерт за участю  колективів Чернівецької обласної філармонії ім. Дмитра Гнатюка та народних аматорських колективів. Концертна програма триватиме до 12.00

Також цього ж дня в рамках XIІІ Буковинського ярмарку о 12.00 в с. Мамаївці Кіцманського району відбудеться відкриття «Фестивалю Тюльпанів», під час якого, зокрема, пройде святковий концерт.

Цього року в Буковинському туристичному ярмарку візьмуть участь гості із Тернопільської, Закарпатської, Львівської областей, Асоціація готель`єрів м. Львова, Асоціація працівників туристичної сфери «Туристична Буковина», туристичні комплекси Чернівецької області, тур – оператори та туристичні фірми м. Чернівці, а також майстри народної творчості з Чернівецької та Івано – Франківської областей.

Ярмарок проводиться з метою популяризації відпочинку в місті Чернівці та на Буковині, зорієнтований на розвиток внутрішнього і в’їзноготуризмута ознайомлення з національним колоритом Буковини.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати XIІІ Буковинський туристичний ярмарок.

 

Залишити відповідь