ПРЕДСТАВНИКИ БУКОВИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В В 3-МУ МІЖНАРОДНОМУ ТУРИСТИЧНОМУ ТИЖНІ

розміщено в: Найближчі події | 0

З 10 до 15 квітняв Одесі проходить 3-ій Міжнародний туристичний тиждень. Від Чернівецької області участь у заході взяв начальник відділу з питань туризму обласної державної адміністрації Володимир Фурдига.

Також на заходах, які відбувалися протягом тижня, також були присутні заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, Президент Національної туристичної Асоціації України Іван Ліптуга, голова представництва Міністерства закордонних справ України в Одесі Костянтин Ржепішевський, представники структурних підрозділів відповідальних за туристичну галузь з інших областей України.

Проведення туристичного тижня спрямованена створення міжрегіональних і міжнародних зв’язків у сфері туризму,  розвиток туристичної інфраструктури та збільшення туристичного потоку в Україну.

Це чудове місцем зустрічі для урядовців і міжнародних експертів, професіоналів в індустрії туризму та гостинності, а також суміжних галузей. Під час заходу запрошені експерти поділяться кращими практиками просування туризму на міжнародному ринку і співпраці з міжнародними партнерами.

У рамках Міжнародного туристичного тижня відбулосязасідання міжвідомчої робочої групи з питань розвитку сталого туризму в Карпатському регіоні під головуванням Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайла Тітарчук. В ході засідання обговорили питання створення офісу спільної координаційної платформи сталого туризму та вивчення шляхів взаємодії областей Карпатського регіону в рамках Карпатської конвенції.

 

Залишити відповідь