Федерація спортивного туризму Чернівецької області  Федерацію  спортивного  туризму  Чернівецької  області створено 14 грудня 2001 року. Федерація спрямовує свої зусилля на розвиток пішохідного, гірського,  велосипедного,  водного,  лижного, спелеологічного, автомобільного  та  мотоциклетного  видів  спортивного  туризму. 

Основні напрями діяльності Федерації:

організація  та  проведення  спортивних  туристських  заходів – всеукраїнських та обласних  змагань з техніки спортивного туризму, спортивних  туристських  походів  та  експедицій; 

вивчення  та пропаганда спортивних туристських ресурсів території Чернівецької області,  розробка  та  апробація  класифікованих  туристсько-спортивних маршрутів; 

сприяння організації навчально-методичної роботи з підготовки та підвищення кваліфікації кадрів спортивного туризму;

сприяння інформаційному, нормативному та методичному забезпеченню розвитку спортивного туризму в  Чернівецькій області та на Україні.

 

Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. Для ознайомлення з історією і культурою Чернівців та Буковини Чернівецький обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді пропонує організацію тематичних екскурсій. Можливе замовлення автотранспорту в туристичних фірмах. При організації дво-, триденних екскурсій можливе проживання в готелях міста або в гуртожитку центру туризму.

 

Асоціація працівників туристичної сфери Чернівецької області “Туристична Буковина”. Асоціація працівників туристичної сфери Чернівецької області «Туристична Буковина» –  громадська організація, що створена у 2002 році з метою сприяння  відновленню та розвитку туризму на Буковині, а також захисту правових, економічних і соціальних інтересів своїх членів.

Асоціація об’єднує 18 підприємств та приватних підприємців туристичної та суміжних до неї галузей.  Асоціація співпрацює  з Чернівецькою міською радою  відповідно до укладеного договору, її представництво   розташоване в Туристично-Інформаційному  Центрі  міської ради.

Здобутками Асоціації стали участь у розробці та впровадженні Стратегічного плану розвитку м. Чернівців, обласної та міської програм розвитку туризму, Стратегії підвищення конкурентоспроможності міста Чернівців, підготовка екскурсоводів, видання рекламної продукції про туристичний потенціал міста та Буковини.

Асоціація в якості партнера та співвиконавця виступала  в проектах міської ради – переможців Всеукраїнського конкурсу проектів розвитку місцевого самоврядування, а також міжнародних проектах Євросоюзу.

 

Туристично-інформаційний центр Чернівецької міської ради.

Туристично-інформаційним центром надаються наступні послуги:

Надання безкоштовної інформації про місто фахівцями центру. Безкоштовні карти,схеми, путівники, довідники. Аудіогід для самостійного ознайомлення з містом.

Інформація щодо:

–      послуг професійних гідів, екскурсоводів, перекладачів (допомога в замовленні екскурсоводів і гідів для групових і піших екскурсій, екскурсій на замовлення та індивідуальних турів вихідного дня);

–      готелів та хостелів у Чернівцях;

–      закладів харчування та проведення дозвілля;

–      транспортного обслуговування, розкладу руху;

–      музеїв, режимів їх роботи та вартості вхідних квитків.

–      культурних подій, фестивалів та інших цікавих заходів. Зацікавленим у співпраці та безкоштовному поширенні друкованої продукції пропонуємо звертатись в  туристично-інформаційний центр міської ради.