ОЛЕКСАНДР ФИЩУК: БУКОВИНА З ЇЇ ПРИРОДНИМ НАДБАННЯМ ТА ГОСТИННИМИ МЕШКАНЦЯМИ МАЄ ВСІ УМОВИ ДЛЯ УСПІШНОГО РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

розміщено в: Туристичні новини | 0

77141img_20180502_120122 77144

02 квітня, голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук взяв участь у відкритті Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Сучасний стан та перспективи розвитку туризму», яка проходить за підтримки відділу з питань туризму обласної державної адміністрації на базі Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Сучавським університетом імені Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія).

Виступаючи з вітальним словом, посадовець наголосив: «Сьогодні туризм об’єднує різні галузі економіки, та найголовніше те, що ця сфера сприяє налагодженню контактів між людьми у всьому світі. Нині Україна має вагомі об’єктивні передумови, щоб активно розвивати туристичну галузь, приваблювати на її терени широкий загал туристів з усього світу.  Разом з тим, і для нашого краю – туризм одна із найперспективніших галузей. Буковина,  з її вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми має всі умови для успішного розвитку туристичної сфери. Надзвичайно важливо докласти усіх зусиль, щоб активізувати туристичну індустрію в області, адже наш неповторний край вартий того, щоб відкрити перед світом унікальні  скарби, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій».

Робота конференції буде проходити у 11 секціях.

Учасники з 16 міст України та експертів з Румунії, Республіки Молдови, Болгарії обговорюють економічні аспекти функціонування підприємств в галузі туризму, фінансові аспекти розвитку туризму в регіонах, інноваційні технології розвитку у сфері харчової промисловості  та готельно-ресторанного бізнесу, роль і значення маркетингу у туристичній діяльності тощо.

3-4 травня відбудеться заключне пленарне засідання, підведення підсумків, що проходитиме у Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре (м. Сучава, Румунія).

Залишити відповідь