Оголошення про подачу заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України 17»

розміщено в: Туристичні новини | 0

Громадська спілка «Громадські ініціативи. України» (http://ngonetwork.org.ua) продовжує проект з підтримки та поширення найкращого досвіду громадських організацій та ініціативних груп, які працюють в Україні та запрошує до подачі заявок для участі у четвертому конкурсі «Краща громадська ініціатива України ’17».

Метою конкурсу є відзначення, популяризація та поширення інформації серед громадськості України про важливі ініціативи, акції, проекти, які були реалізовані громадськими організаціями та ініціативними групами в різних регіонах України.

Учасники конкурсу – громадські організації, благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, ініціативні групи громадян, а також (їхні коаліції, мережі та об’єднання.

Цей конкурс покликаний створити майданчик для обміну найкращими ідеями у сферах активізації місцевих громад, вирішення місцевих проблем, створення партнерств між громадою та муніципалітетом/бізнесом, а також запровадження інноваційних методів діяльності в роботі неурядової організації/місцевої громади/ініціативних груп.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться в додатку (Аплікаційна форма – http://ngonetwork.org.ua/wp-content/uploads/2017/07/apl form-Best-civic-initiative-2017.doc) та надіслати її до
1 березня 2018 року на адресу: civilukraine@gmail.com з поміткою «Краща громадська ініціатива України -2017».

Всі отримані в рамках конкурсу описи кращих громадських ініціатив будуть опубліковані на сайті громадської спілки «Громадські ініціативи України» – http://ngonetwork.org.ua. Переможець у кожній з восьми номінацій отримає запрошення взяти участь у всеукраїнському форумі «Від ідеї до успіху: місцеві ініціативи змінюють життя українських громад», диплом переможця та цінні подарунки від однієї з організацій, що входить до громадської спілки «Громадські ініціативи України».

Переможці визначатимуться в таких номінаціях:

краща ініціатива у сфері екології та охорони навколишнього середовища;

краща ініціатива у сфері волонтерства;

краща ініціатива у сфері захисту та представлення інтересів;

краща ініціатива у сфері роботи з дітьми та молоддю;

краща ініціатива у сфері місцевого розвитку;

краща ініціатива у сфері роботи з людьми з інвалідністю;

краща ініціатива у сфері культури;

краща ініціатива у сфері розвитку благодійності.

Критерії вибору переможців:

вплив реалізованої ініціативи на місцеву громаду;

актуальність проблеми на вирішення якої була спрямована ініціатива;

інноваційність та оригінальність;

життєздатність та можливості до самофінансування ініціативи;

здатність до мультиплікації ініціативи.

Передбачається, що досвід учасників конкурсу буде в подальшому корисним для розробки нових проектів. Партнери та грантери громадської спілки ПУ будуть використовувати описані практики як надихаючі приклади для своєї діяльності. Організатори очікують від конкурсантів лаконічності і зрозумілості в описі ініціативи, а також відкритості та готовності до створення партнерств і спільної реалізації проектів

Визначення переможців:

Конкурсна комісія з визначення переможців конкурсу складатиметься з представників 16-ти громадських організацій, що входять до складу громадської спілки «Громадські ініціативи України». Рішення конкурсної комісії буде опубліковане на веб-сторінці громадської спілки «Громадські ініціативи України» в березні 2018 року.

З попереднім конкурсом «Краща громадська ініціатива України» та його результатами Ви можете познайомитись на сайті Спілки «Громадські ініціативи України» в рубриці «історії успіху ОГС – http://ngonetwork.org.ua/blog/uspikh/.

Залишити відповідь