НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ З ПИТАНЬ ТУРИЗМУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ БЕРЕ УЧАСТЬ У ТУРИСТИЧНОМУ ФОРУМІ-LTF«ТУРИЗМ: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ» / «RETHINK TOURISM»

розміщено в: Туристичні новини | 0

18 жовтня 2017 року в м. Львів проходить Туристичний Форум – LTF «Туризм: Перезавантаження» / «RethinkTourism», що триватиме до 20 жовтня.

Зокрема, участь у форумі у складіделегації від Чернівецької області бере начальник відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації Володимир Фурдига, керівництво відділу з питань туризму Чернівецької міської ради, представники  туристичного бізнесу, еко-курорту «Хутір Тихий», готельно-ресторанного комплексу «Буковина» та туроператора «Мега тур».

Представники делегації з Чернівецької області презентують зимові туристичні можливості відпочинку на Буковині, обміняються досвідом з колегами щодо просування туристичних ресурсів як на внутрішньому, так і на зовнівшніх туристичних ринках.

В рамках Форуму  частині 1-й «Я теж хочу мати свій готель» відбудуться панельні дискусії на теми: «Я також хочу мати свій готель»  (спікер Єжи Міклевскі), «Сучасні форми професійності підготовки вготелярстві для східних партнерів»  (спікер Лукаш Лабановський), «Який готель будувати краще в Україні»  (спікер Іван Лунь), «Можливості фінансування готельних інвестиційних проектів з польських джерел»  (спікер Єжи Міклевскі).

В частині 2-й «Готелю бути! Що робити далі, щоб заробити гроші» відбудуться панельні дискусії на теми: «Стратигічний маркетин! Кому і навіщо він потрібен» (спікер  Тетяна Гончаренко), «Успішний ресторан при готелі. Фантазії та реальність» (спікер  Андрій Магалецький), «Яким точно не має бути готель» (спікер Лана Тарапакіна).

Участь у Форумі – це набуття досвіду та чудова нагода представити туристичні можливості Чернівецької області для іноземних туристів.

2_48

Залишити відповідь