Начальник відділу з питань туризму Чернівецької ОДА провів прийом громадян у Новоселицькій райдержадміністрації

розміщено в: Туристичні новини | 0

30 січня в управлінні економіки та розвитку інфраструктури Новоселицької райдержадміністрації провів прийом громадян начальник відділу з питань туризму Чернівецької ОДА Володимир Фурдига.

Відділ з питань туризму облдержадміністрації розгорнув широку діяльність з популяризації туристичного продукту Буковини, налагодив тісну співпрацю із районними структурними підрозділами.

До Володимира Фурдиги звернулися небайдужі жителі сіл Подвірне та Стальнівці Новоселицького району з пропозицією проведення туристичних екскурсій в печери «Попелюшка»та «Буковинка» що дасть можливість розвивати спелеотуризм в районі.

Володимир Михайлович розповів про необхідність створення робочої групи щодо розробки входу в печеру «Попелюшка» з української сторони адже вхід у печеру знаходиться на території Молдови, тоді як основна її частина розташована на території України також про можливості реклами в Україні та за її межами про туристичні об’єкти району, звернув увагу на слабку поінформованість громадськості щодо туристичних закладів краю, наголосив на необхідності більшої співпраці та надав методичну допомогу щодо організації роботи по туризму.

Залишити відповідь