Конкурентоспроможний туристичний сектор України – шлях вперед

розміщено в: Найближчі події | 0

26 листопада 2019 року в м. Києві начальник відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації Володимир ФУРДИГА приймає участь у Стратегічному форумі «Конкурентоспроможний туристичний сектор України – шлях вперед», проведення якого організовується Європейським банком реконструкції та розвитку в Україні.

Форум присвячено презентації Дорожньої карти розвитку сфери туризму в Україні, фінансується за рахунок ЄС у рамках ініціативи EU4 Business та підтримується ЄБРР в рамках Європейського Тижня Підприємництва.

Початок форуму стартує з презентації Дорожньої карти розвитку сектору туризму в Україні, після чого проходять 3 панельні дискусії:

«Інфраструктура» що включає в себе авіацію, залізницю, порти та подієвий туризм;

«Туристичний продукт України», що поєднує в собі тури вихідного дня, бізнес та МІСЕ, еко туризм, гастро та винний туризм;

«Роль DMO та розвиток регіонів, міст та туристичних дестинацій», що складається із туристичного брендингу, управлінню якістю дестинацій та розвитку людських ресурсів, створення робочих місць та виховання культури гостинності у місцевого населення.

Залишити відповідь