ДЕЛЕГАЦІЯ З БУКОВИНИ ПРЕДСТАВЛЯЄ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ КРАЮ НА VII ЦЕНТРАЛЬНО-УКРАЇНСЬКОМУ МУЗЕЙНО-ТУРИСТИЧНОМУ ФЕСТИВАЛІ

розміщено в: Туристичні новини | 0

З 19 по 20 квітня 2019 року в м. Кропивницький делегація Чернівецької області презентує туристичний потенціал Буковини на «VII Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі».

У програмі Фестивалю передбачено роботу щорічної міжрегіональної туристичної виставки «Кіровоградщина запрошує – 2019», проведення презентацій туристичних маршрутів, заходів подієвого туризму, роботи сільських «зелених» садиб, ярмарку робіт та майстер-класи від майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та показові виступи вихованців туристських гуртків. Також передбачено проведення круглого столу на тему: «Розвиток регіональних туристичних дестинацій» та рекламно-інформаційного туру з метою презентації мальовничих куточків Кіровоградщини.

Як зазначив начальник відділу з питань туризму Володимир Фурдига основними завдання для покращення туристичної галузі між регіонами є співпраця областей, та промоція своїх туристичних потенціалів на ринку туристичних послуг.

Залишити відповідь