ДЕЛЕГАЦІЯ З БУКОВИНИ ПРЕДСТАВЛЯЄ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ КРАЮ НА МІЖНАРОДНІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ «UITT 2018»УКРАЇНА – ПОДОРОЖІ І ТУРИЗМ»

розміщено в: Найближчі події | 0

28 – 30 березня 2018 року делегація Чернівецької області в складі начальника відділу з питань туризму обласної державної адміністрації Володимира Фурдиги, представників відділів, які займаються туризмом, Чернівецької міської ради і райдержадміністрацій та суб’єктів туристичного бізнесу презентує туристичний потенціал Буковини на міжнародній туристичній виставці «UITT2018» Україна – подорожі і туризм», що проходить в м. Києві в приміщенні виставкового центу «Експоцентр Україна».

«Край Черемоша й Прута» вдало представлений на стенді «Ласкаво просимо до Чернівців та Буковини». Презентовано безліч буклетів та флаєрів щодо туристичної привабливості Буковини та міста Чернівці, цікавих екскурсійних маршрутів, закладів розміщення, календар заходів на 2018 р. як міста так і області, а також цього року на нашому стенді проводиться майстер клас з розпису Пасхальних писанок для всіх бажаючих.

На офіційному відкритті UITT традиційно були присутні представники державного сектору, міжнародних організацій, дипломатичних відомств, учасники та іноземні гості виставки.
Привітали присутніх почесні гості виставки: Президент Національної туристичної організації, Радник Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України з питань туризму і курортів Іван Ліптуга, Директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Оксана Сердюк, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

В Міжнародній туристичній виставці «UITT2018»Україна – подорожі і туризм» прийняли участь 366 компаній з Албанії, Болгарії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Кіпру, Куби, Мальти, Мальдівської Республіки, Малайзії, Марокко, Словаччини, Словенії, США, Палестини, Туреччини, Тунісу, України та Шрі-Ланки.

Туристичні можливості України представлені на стендах учасників з 36 міст та регіонів нашої країни. Це чудова можливість налагодити  співпрацю між регіонами для покращення розвитку внутрішнього туризму на Буковині.

Залишити відповідь