Чернівецька делегація представили регіон під час 25-ої ювілейній Міжнародній туристичній виставці «UITT 2019»

розміщено в: Туристичні новини | 0

27 – 29 березня делегація Чернівецької області у складі представників відділу з питань туризму обласної держаної адміністрації та туристичного бізнесу краю презентують туристичний потенціал Буковини на 25-й ювілейній Міжнародній туристичній виставці «UITT 2019» Україна – подорожі і туризм», що єнайбільшою туристичною подією сезону весна-літо, що проходить у приміщенні виставкового центу «Експоцентр Україна» у столиці України.

На виставці представлені міжнародні туристичні організації, національні і регіональні туристичні комітети, туроператори, турагенти, авіа, готелі та перевізники. Протягом трьох денної виставки можна відвідати ряд тематичних семінарів, де можна послухати та поділитися досвідом в розвитку туристичної галузі, можливості для пошуку нових клієнтів та потенційних туристів.

Як попередньо зазначав заступник голови обласної державної адміністрації Василь Гостюк, міжнародні туристичні виставки – це чудова можливість показати туристичні можливості області, представити етно-національну культуру регіону та формування бачення Національної гастрономічної ідеї в розрізі погляду на неї туристами.

Залишити відповідь