Буковина представлена на Міжнародній туристичній виставці «International Travel Show TT Warsaw»

розміщено в: Найближчі події | 0

21-23 листопада 2019 року делегація Чернівецької області презентує туристичні можливості Буковини на 27-ій Міжнародній туристичній виставці «International Travel Show TT Warsaw», що проходить у м. Варшава (Польща).

Україна на виставці представлена єдиним стендом, на якому розмістилися Чернівецька, Хмельницька, Херсонська, Волинська Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Одеська області, та міста. Кривий Ріг, і Чорнобиль.

На виставці представлена окрема зона для переговорів та підписання угод, що є платформою для проведення ділових зустрічей, метою яких є співпраця у сфері надання туристичних послуг.

Цьогоріч на виставці представлені понад 40 країн світу, окрім Європи у ній беруть участь країни Африки та Сходу. Сама виставка поділена на різні тематичні зони та заходи, що поєднуються семінарами та панельними дискусіями на різну туристичну тематику.

Буковина представлятиме свій дивовижний туристичний потенціал гостям виставки, пригощатиме смачними буковинськими смаколиками, та цікавими пропозиціями для відпочинку.

 

Залишити відповідь