Апробація нового туристичного маршруту «Дністер – ріка величної історії»

розміщено в: Найближчі події | 0

07-08 червня 2019 року за підтримки заступника голови обласної державної адміністрації Василя Гостюка,  відділом з питань туризму обласної державної адміністрації спільно з Асоціацією працівників туристичної сфери Чернівецької області «Туристична Буковина» для представників туристичного бізнесу, що працюють над  розвитком внутрішнього туризму зі Львівської, Вінницької, Житомирської, Хмельницької, Київської областей та журналістів було здійснено апробацію нового туристичного маршруту «Дністер – ріка величної історії».

Завданням маршруту є співвіднесення природничих об’єктів і історією, ознайомлення з туристичними та рекреаційними можливостями Чернівецької області для подальшого пропагування в Україні та за кордоном.

Маршрут складався з відвідування державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця» (м. Хотин), яхт-клубу «Маяк» (с. Дністрівка Кельменецький р-н), катання на катамарані по меандрам Дністра вздовж сіл Вороновиця, Макарівка, Грушевці, Дністрівка, які через форми називають «короною Дністра», відвідування агро-садиб в с. Вороновиця, оглядова екскурсія міста Чернівці.

 

Залишити відповідь