Відбулось засідання Ради туристичних міст та регіонів

розміщено в: Туристичні новини | 0

27-28 липня начальник відділу з питань туризму Володимир Фурдига прийняв участь в засіданні Ради туристичних міст та регіонів, що проходило у Збаразькому замку на Тернопільщині де було анонсовано та презентовано проект «Море можливостей на горі Томнатик» і проведення фестивалю «Любіть Буковину бо вона того варта!».

Захід проводився під егідою Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. Дане відомство представляв заступник міністра Михайло Тітарчук, директор департаменту туризму і курортів Іван Ліптуга, в роботі засідання прийняли участь члени Ради туристичних міст та регіонів з усієї України.

Минуле засідання Ради відбулося в Одесі, за задумом міністерства подібні заходи повинні відбутися у різних обласних центрах, аби була можливість найкраще вивчити та проаналізувати загальний туристичний потенціал України. Тернопільщина робить успішні кроки в даному напрямку, та водночас залишається для багатьох незвіданим – тому цього разу вибір впав на Тернопільську область, – зазначає начальник відділу з питань туризму Володимир Фурдига.

На засіданні розглядались питання, які пов’язані з курортним профілем міст та областей, а також особливостями користування архітектурної спадщини в цілях туризму.

Проведення Ради дає можливість отримати досвід та поради щодо вдосконалення туристичної стратегії всієї України. Рівень заходу є досить високим, та відкриває можливість пропагувати туристичний потенціал бренду України.

В рамках події відбулась презентація двох нових проектів: «QR-коди туристичних об’єктів Тернопілля» та «3-D модель замків Тернопільщини». Перший є розробкою відділу туризму Тернопільської ОДА, другий – підготовлено спільно з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В.Гнатюка.

Після засідання, члении Ради мали можливість оглянути туристичні принади Тернопілля, зокрема: Дністровський каньйон, печеру Вертеба, урочище «Червоне» із славнозвісним Джуринським водоспадом та інші.

 

Залишити відповідь