Відбулось засідання круглого столу щодо активізації розвитку ділового туризму та покращення логістики між туристичними містами України

розміщено в: Найближчі події | 0

17 серпня у м. Львові начальник відділу з питань туризму Володимир Фурдига прийняв участь в засіданні круглого столу щодо активізації розвитку ділового туризму та покращення логістики між туристичними містами України.

Діловий туризм сьогодні є одним з напрямів сучасного туризму, що динамічно розвивається та приваблює нові ресурси в країну. Ділова комунікація, обмін технологіями, пошук нових ринків та партнерів, просування компаній через РІІ-акції, бізнес-освіта – все це діловий туризм. Чернівецька область володіє досить розвиненою інфраструктурою ділового туризму (бізнес-готелі, бізнес-системи, сучасні технології тощо).

Захід проводився під егідою Міністерства економічного розвитку та торгівлі України. Участь у засіданні прийняли представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, профільних асоціацій та керівники вітчизняних і закордонних конвеншн бюро.

Як зазначив Володимир Фурдига – для створення привабливого регіонального туристичного продукту потребує вирішення питання щодо створення якісної логістики між туристичними містами України. Транспортні послуги є ключовою складовою туристичного пакету, формування якої вимагає системної роботи. Проблемним питанням області є відсутність прямого сполучення Чернівців з Херсоном, Миколаєвом, Кропивницьким, Полтавою та Донецьком.

 

Залишити відповідь