Сільському та агротуризму на Буковині бути!

розміщено в: Туристичні новини | 0

14 вересня 2017 року начальник відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації Володимир Фурдига з метою вивчення проблемних питань розвитку сільського та агротуризму завітав в гості до сільської садиби «Букова купіль», яка знаходиться в селі Банилів – Підгірний, Сторожинецький район, Чернівецької області, власником якої є відома громадська активістка з Чернівців Марина Коняк.

Як повідомила пані Марина на сьогоднішній день проблемним питанням залишається розвиток інфраструктури, але, сподіватимемося, що люди, які хочуть відчути на собі усі переваги саме натурального еко-туризму, будуть готові тимчасово пожити із обмеженням досягнень сучасності, адже суть даного виду туризму полягає у наближенні до матінки-природи. Відпочиваючі дуже полюбляють поїздки на бричках, кінну їзду, катання на гринджолах і санях, рибальство, гриби, ягоди та скоштувати смачні натуральні місцеві страви.

Як зазначив Володимир Фурдига – сільський туризм представляє Буковинський колорит, який міг би стати приманкою для закордонних відпочивальників та вагомим сектором розвитку економіки. Адже, сільський зелений туризм – це чудова можливість повернутись до природи і втекти від щоденної міської метушні. Розвиток сільського зеленого туризму як складової розвитку сільської місцевості, актуальний для Буковини.

img_20170914_122825 img_20170914_120754 img_20130101_023340

Залишити відповідь