Готуємось до вибухової події року – «Дністер-ФЕСТ 2017», 8 липня стане чудовою можливістю, щоб насолодитися відпочинком та розвагами!

розміщено в: Найближчі події | 0

Місто енергетиків із нетерпінням очікує на культурний вибух – без перебільшення мегаграндіозну подію літа – тандем святкування Дня міста та проведення фестивалю «Дністер–ФЕСТ».

Уже втретє відбудеться туристичний етнофестиваль, який збирає на улюбленій прибережній зоні не тільки самобутні колективи Буковини та Західної України, а й зірок всеукраїнського масштабу – «Kozak System», «The Doox», «Joryj Kłoc», «Voanerges», «Гуцул Каліпсо», «Balashov band», «Альтернатива» – і це далеко не весь перелік яскравих гуртів, які уже готові радувати новодністровців та гостей міста своєю непересічною творчістю.

Різноманітні майстер-класи, виставки-продажі сувенірної продукції, розваги для дітей та дорослих, врешті, виїзна торгівля – усе це обіцяє зробити вихідні у Новодністровську незабутніми та сповненими яскравих вражень.

Особливо приємні новинки очікують наймолодших відвідувачів фестивалю та їхніх батьків. Цього року буде організована окрема дитяча зона, де дітками опікуватимуться аніматори. У програмі для наймолодших – різноманітні майстер-класи, аква-грим та конкурси. Також батьки зможуть залишити на певний час дитину у облаштованому двоповерховому лабіринті.

Дорослих відвідувачів фестивалю очікує не менш насичена програма – лицарський турнір, надувні атракціони, катання на драгонботі.

А веселощі гарантує команда КВК «ТОРНАДО ЛЮКС».

Цей проект покликаний об’єднати людей за допомогою відродження та розвитку самобутньої української культури і розкрити туристично – рекреаційний потенціал міста Новодністровськ і його околиць.

Втілення такого амбітного задуму стало можливим завдяки співпраці Новодністровської міської ради з Громадською організацією «МОЛОДЬ ФЕСТ» (голова Ярослав Осипенко), Правовою групою «СМАРТСОЛЮШНЗ» (старший партнер Олександр Крутій), Благодійним фондом «Смарт Ангел» та інформаційною підтримкою відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації.

Важливо, що команда організаторів враховує досвід попередніх років, тож для зручності відвідувачів буде організоване транспортне сполучення з Новодністровська на пляж та навпаки.

 

Як це було в 2016 році: www.facebook.com/dnisterfest/videos/538772242914439/

Залишити відповідь