Готуємось до події року! З нагоди Дня Незалежності України в рамках проекту «Море можливостей на горі Томнатик» відбудеться фестиваль «Любіть Буковину бо вона того варта!»

розміщено в: Найближчі події | 0

Під патронатом голови обласної державної адміністрації Олександра Фищука 26 серпня, у рамках заходів з нагоди Дня Незалежності України та проекту «Море можливостей на горі Томнатик» відбудеться сходження на гору Яровицю – найвищу вершину Буковини та гору Томнатик, що входить до складу так званих Покутсько-Буковинських Карпат, висота якої становить 1574 метрів над рівнем моря.

На вершині гори Яровиці відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України, а на горі Томнатик  проведення фестивалю «Любіть Буковину бо вона того варта!».

Наша країна – дивовижна, тут поєднується неймовірна краса природи, багатий на таланти народ, велична культура, унікальні звичаї.

Проект «Море можливостей на горі Томнатик» експеримент зі створенням та сприйняттям сучасного мистецтва та імпровізаційної музики в природному середовищі. В рамках проекту один із куполів станції буде розмальований сакральними орнаментами української писанки.

Благодійність проекту залучення наших захисників – військових, які знаходяться на стадії психологічної реабілітації після участі у військових діях на Сході України.

А також для глядачів, котрі готові пройти певний шлях вгору для того, щоби почути і побачити в умовах чистої природи сучасне мистецтво, імпровізаційне і спонтанне, як і природа.

У програмі заходу виступатиме відомий Чернівецький гурт «Гуцул Каліпсо» який з радістю розвеселить глядачів які будуть присутні на концерті.

За детальною інформацією щодо проведення даного заходу звертайтесь до відділу з питань туризму Чернівецької обласної державної адміністрації тел. (0372) 52-28-23

 www.facebook.com/pg/GutsulCalipso/videos/?ref=page_internal

Залишити відповідь